5 Şubat 2009 Perşembe

İzmir'de Nato'nun Kurduğu Yeni Askeri Üs

İtalya Napoli'deki NATO üssü İzmir Urla'ya taşınıyor...

4000 amerikan askeri Urla'da ev tutmaya başladı bile.

BİP (Büyük İşgal Projesi) sebebiyle üs doğuya kaydırılıyor.

Tehlikeli kısım bir havaalanı inşaatının da Mordoğan'da başlamış olması...

Adana İncirlik üssü İran ve/veya Suriye atış Menzilinde olduğu için ana hava üssü İzmir olacak. Tepemizden her gün bomba yüklü bir sürü uçak geçecek.
Daha sonraki aşamada 6. Filo'nun ana üslerinden biri olabileceği söyleniyor...

Uzun ada'nın da kullanılacağı (ki şuan zaten kullanılıyor) öğrenilmiş...

TSK rahatsız ama hükümet her şeyi okeylemiş anlaşmalar yapılmış. Adamlar evlerini tuttular bile.. Urla'da emlak işi yapanlara teyit ettirebilirsiniz...

Kimisi aman gelsin iş olur para kazanırız derken, sağ duyulu vatandaşlar bunun ilerde çok büyük sorunlara yol açacağının farkında..

Güzelim İzmir yada ülkemizin herhangi bir yeri, kısaca biz bu işe alet olmamalıyız...

Stratejik olarak Uzun ada, İzmir körfezi çıkışını tutan yer. Burayı kontrolünde tutan donanmayı körfeze hapseder.. Güney Deniz Saha Komutanlığı merkezi de ablukaya alınmış oluyor İleriki aşamalar için.. Satılmış medyamız bunu ufak bir haber olarak verdi. Amerikan'ın Yeni Dünya Düzeni projesinde çok önemli bir söz var...

Diyor ki düşman zaten düşmandır, bellidir önemli değil. Önemli olan dost/müttefik ülkenin ordusunun önemli komutanlarını/komuta merkezlerini ele geçirmek kontrol altına almaktır. Projeye inandırmaktır, boyun eğdirmek itaatkar yapmaktır.

Bu işgal projesinde sıra bize de gelecek. Şimdiden milli refleks vermeliyiz. İşlerini kolaylaştırmamalı, engellemeli geciktirmeliyiz. NATO üssüne hayır kampanyası için İzmir'de pazartesinden itibaren bilgilendirme amacıyla afiş, el ilanı ve her türlü yolu kullanmaya başlıyoruz... İzmir yada başka şehir fark etmez bu ülke hepimizin.

Hiç yorum yok: